Warehouse Shift Leader

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top in domeniul Logisticii si Transportului de marfuri generale, suntem in cautarea unui coleg cu experienta in Logistica si bune abilitati de coordonare pentru punctul de lucru din Cluj, pentru rolul de Warehouse Shift Leader.

Cerinte:

  • Studii medii finalizate;
  • Experienta pe un rol de coordonare intr-un depozit logistic;
  • Bune abilitati operare PC;
  • Cunostinte limba engleza – nivel conversational;
  • Bune abilitati de comunicare, organizare si coordonare;

Responsabilitati:

  • Planificarea si coordonarea activitatii zilnice pentru depozitul din Cluj;
  • Gestionarea bugetului de venituri si cheltuieli pentru punctul de lucru;
  • Gestionarea marfurilor receptionate, depozitate si expediate;
  • Coordonarea activitatii de reparare si reconditionare paleti;
  • Organizarea transportului de marfuri in functie de comenzile clientilor;

Program de lucru:

  • L-V, 08:30 – 17:30;

Pachet de beneficii:

  • Contract de munca nedeterminat;
  • Pachet salarial extrem de motivant;
  • Tichete de masa;
  • Beneficii flexibile la alegere (tichete vacanta, cadou, combustibil, culturale, etc.);
  • Prime de Sarbatori;
  • Bonusuri pentru gestionarea cu succes a proiectelor de volum;
Domeniile: Depozit Logistica
Locațiile: Cluj Napoca
Nivelele de Studii: Minim Studii Medii