Senior Talent Development Specialist

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top, prezenta pe piata de retail angro din romania de peste 28 de ani, suntem in cautarea unui nou coleg care sa se alaturi Departamentului de Resurse Umane pentru rolul de Senior Talent Development Specialist.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate
  • Experienta pe un rol similar minim 3 ani
  • Experienta in implementarea si coordonarea de proiecte de L&D
  • Cunostinte de limba Engleza – nivel avansat
  • Excelente abilitati de comunicare și rezolvare a problemelor

Responsabilitati:

  • Dezvoltarea si implementarea de proiecte de Talent Development si Performance Management alaturi de Departamentul de Resurse Umane in functie de nevoile si obiectivele companiei
  • Coordonarea proceselor de evaluare la nivel micro prin intermediul platformelor interne de Performance Management si Learning Management
  • Colaborarea cu echipele de training si specialistii L&D in scopul dezvoltarii de noi proiecte si initiative
  • Analiza impactului si rezultatelor finale la nivel de organizatie generate de initiativele implementate
  • Monitorizarea constanta a tendintelor pietei, si a noutatilor in zona de L&D;Participarea la proiecte interdepartamentale in cadrul companiei

Program de lucru:

  • Hibrid, 3 zile on-site, 2 zile home office
  • L-J, 08:00 – 17:00 / 09:00 – 18:00
  • Vineri, 08:00 – 14:30 sau 09:00 – 15:30

Pachet de beneficii:

  • Pachet salarial extrem de motivant
  • Tichete de masa
  • Bonus de vacanta
  • Prime de Sarbatori
  • Asigurare medicala privata
  • Servicii de consiliere financiara, juridica si psihologica atat pentru angajati cat si pentru membri ai familiei
  • Discount-uri pentru abonamente sportive/medicale
  • Zile de concediu extra si bonusuri de loialitate bazate pe vechimea in cadrul companiei
  • Telefon mobil si laptop de serviciu
  • Optional: Abonament medical stomatologic/Reduceri Therme
  • Oportunitati de avansare
Domeniile: Resurse Umane
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Studii Superioare
Nivelele de Experiență: Middle (2-5 ani) Senior (5-10 ani)