Recruiter

Suntem in cautarea unui Recruiter cu experienta in interactiunea cu candidati Blue-Collar pentru unul dintre principalii producatori de capsule pentru industria Farma la nivel european cu sediul situat in Bucuresti, zona Chitila.

Cerinte:

  • Studii superioare finalizate;
  • Experienta pe un rol similar (avantaj experienta in Productie sau Logistica);
  • Cunostinte Limba Engleza – nivel Avansat;
  • Bune abilitati operare PC;
  • Bune abilitati de analiza si comunicare;
  • Perseverenta si dorinta de evolutie profesionala;

Responsabilitati:

  • Coordonarea end-to-end a proceselor de recrutare active in cadrul companiei si mentinerea legaturii cu partenerii de recrutare;
  • Implicarea in procesul de integrare a noilor angajati prin comunicare constanta cu partile implicare in proces;
  • Tratarea eventualelor situatii care pot aparea pe parcursul procesului de integrare sau ulterior in scopul cresterii retentiei acestora;
  • Imbunatatirea si adaptarea procedurilor interne de training in colaborare cu partenerii externi specializati;

Program de lucru:

  • Hibrid cu 2 zile / saptamana in regim home office ulterior finalizarii perioadei de training, L-V, interval 08:00 – 16:00;

Transport:

  • Asigurat si gratuit de la statia de metrou „1 Mai”;

Pachet de Beneficii:

  • Pachet salarial extrem de motivant;
  • Bonus trimestrial;
  • Tichete de masa;
  • Abonament si asigurare medicala;
  • Prime de Sarbatori;
  • Prima de vacanta;
  • Majorari salariale anuale cu minim rata inflatiei;
  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Participare la cursuri, training-uri si evenimente ale companiei in scopul dezvoltarii profesionale;
Domeniile: Recrutare Resurse Umane
Locațiile: Bucuresti
Nivelele de Studii: Studii Superioare