Picker

Pentru clientul nostru, companie multinationala specializata in logistica si transport, suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Picker in depozitele de cross-docking din Craiova si Bacau.

Cerinte:

  • 8 Clase finalizate;
  • Atentie la detalii;
  • Disponibilitate pentru efort fizic;
  • Experienta in lucrul cu scannerul reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:

  • Manipularea paletilor de marfa cu ajutorul lizei electrice;
  • Incarcarea si descarcarea camioanelor cu marfa;
  • Depozitarea corespunzatoare a paletilor cu marfa;
  • Verificarea paletilor si raportarea oricaror neconformitati;

Program de Lucru:

L-V, interval 07:00 – 16:00;

Pachet de Beneficii:

  • Contract de Munca Nedeterminat;
  • Salariu NET: 2500-3100 lei, in functie de experienta;
  • Tichete de Masa: 25 lei / zi (500 lei / luna);
  • Spor pentru ore suplimentare: 75%
  • Decont general transport;
  • Bonus lunar de prezenta si prezenta din a patra luna de activitate;
  • Perioada de instruire si acomodare asigurate dupa angajare;
  • Oportunitati de avansare in functie de activitatea desfasurata.
Domeniile: Depozit Logistica
Locațiile: Bacau Craiova
Nivelele de Studii: Minim 8 clase