Operator Productie

Pentru clientul nostru, o cunoscuta companie specializata in productia de recipiente si ambalaje din plastic pentru produse alimentare cu sediul in Contesti, Dambovita suntem in cautare de noi colegi pentru postul de Operator Productie.

Cerinte:

  • Minimum 8 clase finalizate;
  • Experienta in operarea de masini automate de productie;
  • Minime cunostinte tehnice;
  • Atentie la detalii si dorinta de invatare;

Responsabilitati:

  • Operarea si supravegherea masinilor alocate;
  • Introducerea si monitorizarea parametrilor tehnici;
  • Schimbarea matritelor in functie de formatul produsului;
  • Recalibrarea masinilor in cazul situatiilor de neconformitate;
  • Remedierea eventualelor defectiuni minore ale masinii;
  • Completarea raportului de activitate la final de tura;

Program de Lucru: 12/24 – 12/48, interval 06:00 – 18:00 si 18:00 – 06:00;

Pachet de Beneficii:

  • Salariu NET: 3.500 – 4.000 lei;
  • Tichete de Masa: 800 lei / luna;
  • Spor de Noapte 25%;
  • Spor Ore Suplimentare 75%;
  • Asigurare de viata;
  • Contributie la pensie privata;
  • Prime de sarbatori;
  • Decont transport;
  • Perioada de instruire si acomodare asigurata;
  • Pregatire profesionala in vederea promovarii pe postul de Sef de Schimb;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul Dvs. pe adresa noastra de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g 4 u . r o sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0722 316 302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!

Domeniile: Productie
Locațiile: Contesti
Nivelele de Studii: Minim 8 clase
Nivelele de Experiență: Entry (1-2 ani) Fara experienta Middle (2-5 ani)