Manipulant depozit

Pentru clientul nostru, companie specializata in distribuirea de piese si lubrifianti pentru toate marcile de autovehicule cu sediul situat in Dragomiresti-Vale, Jud. Ilfov, suntem in cautare de noi colegi cu experienta in gestiunea de bunuri pentru postul de manipulant depozit.

Cerinte:

  • 8 clase finalizate (studiul in domeniul tehnic prezinta un avantaj);
  • Experienta anterioara in depozit;
  • Rezistenta la efort fizic;

Responsabilitati:

  • Receptionarea si descarcarea marfurilor;
  • Depozitarea corespunzatoare a produselor;
  • Pregatirea comenzilor pentru expediere conform facturilor sau listelor de picking

Program de lucru:

  • L-V, 2 schimburi, interval 8:30-16:30 / 10:30-18:30

Venit total net lunar: 4.000 – 5.500 lei compus din:

  • Salariu net: 2.500 lei;
  • Prima lunara garantata: 800 lei/ luna
  • Tichete de masa: 700 lei/luna;
  • Spor ore suplimentare:
  • – 50 lei in zilele de L-V dupa programul obligatoriu;
  • – 300 lei / zi in zilele de weekend lucrate la program de 10 ore;
  • Transport asigurat si gratuit din zona Preciziei la locul de munca
  • Contract de munca nedeterminat;
Domeniile: Depozit
Locațiile: Bucuresti Dragomiresti-Vale
Nivelele de Studii: Minim 8 clase