Gestionar Depozit

Pentru clientul nostru, companie multinationala de top in domeniul Logisticii si Transportului de marfuri generale, suntem in cautarea unui coleg cu experienta in Logistica si bune abilitati de coordonare pentru depozitul din zona Floresti, Cluj, pentru rolul de Gestionar Depozit.

Cerinte:

  • Studii medii finalizate;
  • Experienta pe un rol similar intr-un depozit logistic;
  • Experienta in coordonarea de echipe medii (>10 persoane);
  • Bune abilitati operare PC;
  • Cunostinte limba engleza reprezinta un avantaj;
  • Bune abilitati de comunicare, organizare si coordonare;

Responsabilitati:

  • Gestionarea bugetului de venituri si cheltuieli pentru punctul de lucru;
  • Planificarea, prioritizarea si coordonarea activitatii zilnice pentru depozitul zonal;
  • Gestionarea marfurilor receptionate, depozitate si expediate;
  • Coordonarea si supervizarea activitatii de reparare/reconditionare paleti;
  • Planificarea expedierii de marfuri in functie de comenzile clientilor si urgente;
  • Motivarea echipei si monitorizarea indicatorilor de performanta;
  • Participarea la inventar;

Program de lucru:

  • L-V, 08:30 – 17:30;

Pachet de beneficii:

  • Contract de munca nedeterminat;
  • Pachet salarial extrem de motivant;
  • Tichete de masa;
  • Bonus lunar de performanta;
  • Beneficii flexibile la alegere (tichete vacanta, cadou, combustibil, culturale, etc.);
  • Decont combustibil;
  • Prime de Sarbatori;
Domeniile: Logistica
Locațiile: Cluj Napoca
Nivelele de Studii: Minim Studii Medii