Electromecanic Mentenanta Industriala

Pentru clientul nostru, producator si distribuitor pentru o gama larga de produse de curatenie, suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta in mentenanta industriala pentru rolul de Electromecanic Mentenanta in cadrul noii fabrici din Branesti, Ilfov.

Cerinte:

  • Studii tehnice de specialitate (Calificare Electrician, Electromecanic, etc.);
  • Experienta pe un post similar in cadrul unei fabrici;
  • Experienta in efectuarea de reparatii pentru masini automate de productie;

Responsabilitati:

  • Inspectia periodica a echipamentelor din sectia de productie conform planului de mentenanta preventiva;
  • Participarea la interventii corective in caz de avarie;
  • Asigurarea opririi de urgenta a masinii avariate conform instructiunilor specifice de lucru;
  • Efectuarea diagnozei si remedierea defectelor depistate;
  • Completarea raportului de activitate la final de tura;
  • Mentinerea evidentei stocului de piese de schimb;
  • Participarea la montarea si punerea in functiune a noilor echipamente;

Program de lucru:

  • L-V, 08:00 – 16:30;

Transport:

  • Asigurat si gratuit din Bucuresti Sector 4 si din imprejurimi;

Pachet de beneficii:

  • Contract de munca nedeterminat;
  • Salariu NET: 4.500 – 5.000 lei;
  • Tichete de masa: 840 lei / luna;
  • Echipament de lucru modern;
  • Perioada de instruire asigurata dupa angajare;
  • Dupa 1 an de activitate in cadrul companiei:
  • Prime de sarbatori;
  • Asigiurare medicala privata;
Domeniile: Mentenanta Productie Tehnic
Locațiile: Branesti Bucuresti
Nivelele de Studii: Calificat Minim Scoala Profesionala